2017 11 Dofe2017 m. lapkričio 24 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu 59 jaunuoliams iš visos Lietuvos Jungtinės Karalystės nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Claire Louise Lawrence, Jungtinės Karalystės gynybos atašė majorė Jane Witt ir Švietimo ir mokslo ministerijos viceministras Gražvydas Kazakevičius įteikė sidabro ir bronzos ženklelius.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos DofE dalyvei Ugnei Eitavičiūtei buvo įteiktas sidabro ženklelis.

Apdovanojimus gavę jauni žmonės, išsikėlę ir įveikę jiems patiems prasmingus bei įdomius tikslus, užsiėmė aktyvia fizine veikla: bėgiojo, plaukiojo, žaidė tenisą, tinklinį, važiavo dviračiais, jodinėjo arkliais, šoko, užsiėmė joga, ugdėsi naujus arba tobulino jau turimus įgūdžius, skyrė laiko savanorystei bei dalyvavo žygiuose gamtoje.

DofE programa  yra pasaulyje gerai žinoma neformaliojo ugdymo, savęs tobulinimo programa, skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų ir įgyvendinama daugiau nei 140 pasaulio šalių.  Programos dalyviai patys pasirenka tobulėjimo sritis, išsikelia tikslus ir atkakliai jų siekia. Tokiu būdu jauni žmonės geriau pažįsta save, pasitiki savimi ir įgyja gyvenimui ir ateities darbui reikalingų įgūdžių. DofE programos tarptautinius sertifikatus bei pasiekimus atspindinčius ženklelius vertina tarptautinių kompanijų personalo atrankos specialistai.

Gimnazijoje DofE programą koordinuoja pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja Edita Vasiliauskaitė ir neformaliojo švietimo skyriaus vedėja Sandra Gaučiūtė.

Linkime sėkmės ir kitiems DofE programos dalyviams, kurie šiuo metu siekia bronzos bei sidabro ženklelio!

   

Premiers Rideaux  

   
   

Nuorodos  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
© LSMU gimnazija, 2013