Gruodžio 23-osios  rytą, kai daugelis mūsų jau skaičiavo pirmąsias atostogų minutes, gimnazijos debatų klubo nariai išvyko į Vilniaus Santaros gimnazijoje vykusį Nacionalinį debatų čempionatą. Čempionatus organizuoja Lietuvos debatų centras, kurio atstovai džiaugėsi, kad 2017-2018 m.m. atrankos čempionatas buvo ypatingas: tiek WSDC atrankoje, tiek Nacionaliniame registravosi labai daug dalyvių.

Komandiniuose debatuose daug laimėjimų nepelnėme, tačiau smagu pranešti, jog čempionate net dvi mūsų gimnazijos mokinės pasiekė itin aukštų individualių įvertinimų!

III g. B klasės mokinė Adelė Brinkytė perėjo atranką ir tapo Lietuvos nacionalinės komandos, kuri atstovaus Lietuvai Pasaulio komandinių debatų čempionate, nare! Pasaulio komandinių debatų čempionatas vyks 2018 m. liepos mėn. Kroatijoje.  Primename, kad Adelė taip pat atstovavo Lietuvai ir mūsų gimnazijai 2017 m. Pasaulio komandinių debatų čempionate, kuris vyko Australijoje.

Kita netikėta, bet labai džiugi naujiena mus pasiekė už poros dienų! III g. B klasės mokinė Rimgailė Jonaitytė laimėjo nacionalinę atranką į WIDPSC (Pasaulio individualių debatų ir viešojo kalbėjimo čempionatas) ir 2018 m. balandžio mėnesį atstovaus Lietuvai Pietų Afrikos Respublikoje, Keiptaune, vyksiančiame pasaulio individualių debatų čempionate!

Nuoširdžiai džiaugiamės dėl gimnazijos mokinėms nusišypsojusios fortūnos!
Linkime sėkmės ir tik PIRMYN!