2018 01 Sarapinas MediumSausio 30 d. 14.00 val., I-IV g. klasių mokinius kviečiame į gimnazijos iškilmių salę, kurioje vyks paskaita „Kaip atsakingai pasirinkti profesiją: etapai, šaltiniai, pratimai, galimybės“. Paskaitą skaitys „Veido“ žurnalo redaktorius, mokymų apie lengvesnį karjeros kelio pasirinkimą lektorius G.Sarapinas.Paskaitos metu bus pristatytos pagrindinės mokinių daromos klaidos renkantis specialybę, atskleista kuo vadovautis bei kaip padėti sau susivokti ko iš tiesų norisi ir į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tolimesnes studijas.

• Patarimai ir praktikoje patikrinti metodai.
  • Mokiniams būtina išankstinė registracija. Registruojamasi pas klasių kuratorius.

18.00 val., į paskaitą „Kaip atsakingai padėti mokiniui pasirinkti profesiją: etapai, šaltiniai, pratimai, galimybės“ kviečiame ir I-IV g. klasių mokinių tėvus.

• Paskaitos skirtos mokinių tėvams metu bus pristatyti ne vien jau išvardinti klausimai, tačiau ir būdai bei metodai, kurie turėtų padėti Jums, kaip tėvams, tinkamai patarti savo vaikams ir padėti jiems atsakingai pasirinkti tolimesnes studijas.