2017 02 01Velnio nuotaka Medium2017 gruodžio 21 d. LSMU gimnazijos mokiniai bei mokytojai bendruomenei pristatė miuziklą „Velnio nuotaka“, kuris sužavėjo tiek mokinius, tiek tėvelius, tiek svečius.
2018 vasario 1 d. „Velnio nuotaką“ vėl galėsite išvysti scenoje, tačiau šį kartą sieksime ne vien pradžiuginti susirinkusius žiūrovus, bet ir renginio metu kviesime Jus paremti LSMUL KK Neonatologijos klinikose gimstančius ankstukus.

• LSMU ligoninės Kauno klinikų Neonatologijos klinikoje gimsta ir yra gydomi neišnešioti ir sergantys naujagimiai iš dviejų trečdalių Lietuvos teritorijos. Kasmet klinikoje gydomi apie 500 per anksti pasaulį išvydusių mažylių, o apie 130 iš jų sveria mažiau nei 1500 gramų.
  • Pats mažiausias klinikoje gimęs ir išgyvenęs naujagimis tilpo delne: svėrė 462 gramus ir buvo gimęs 24 gestacijos savaičių.
  • Šių naujagimių gydymas ir slauga reikalauja ne tik gilaus išmanymo, profesionalumo ir tėvų meilės, bet ir naujausių technologijų bei vaistų, kurie yra labai brangūs.
  • Renginio metu surinktos lėšos bus skirtos LSMUL KK Neonatologijos klinikos ankstukams.

SUSITINKAME 2018 m. vasario 1 d.18.00 val. LSMU Veterinarijos akademijos Iškilmių salėje.