„Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam“ (Bodo Werner)

Sveikatos stiprinimo bei sveiko gyvenimo būdo nuostatas svarbu formuoti jau nuo pat vaikystės. Todėl, suprantant moksleivių sveikatos saugojimo ir stiprinimo reikšmę, LSMU gimnazijoje vasario 7 dieną organizuotas „Sveikatos ugdymo dienos“ renginys. Į gimnaziją buvo pakviesti 59 įvairių sričių specialistai (universiteto profesoriai, mokslų daktarai, lektoriai, gydytojai ir savanoriai), kurie kalbėjo apie sveiką gyvenimo būdą, padėjo suprasti jo privalumus, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius ir įpročius bei siekė, kad moksleiviai suprastų, jog sveikata yra viena svarbiausių vertybių žmogaus gyvenime. Norime pasakyti tiek vieną – dar kartą tariame Jums AČIŪ už bendradarbiavimą ir pagalbą ugdant LSMU gimnazijos mokinių sveiko gyvenimo įgūdžius.

Tiesa, svarbu paminėti ir tai, jog paskaitomis viskas nesibaigė. Po pietų moksleiviai su klasės vadovais aktyviai leido laiką: apsilankė ledo arenoje, batutų parke, Kauno Santakos parko čiuožykloje, dalyvavo šiaurietiško ėjimo pamokose, intensyvioje treniruotėje „My hero!“, ėjo į pėsčiųjų žygį  Santakos slėnio parke.

Mokiniams sveikatos ugdymo diena patiko, nes tai buvo ir draugiškumo, ir bendradarbiavimo, ir atsakingumo už savo sveikatą pamokos. Tariame ačiū visiems – ir organizavusiems, ir dalyvavusiems.

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja Sandra Gaučiūtė

2018 02 Sveikatos ugdymo diena Small

   

Premiers Rideaux  

   
   

Nuorodos  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
© LSMU gimnazija, 2013