Kviečiame mokinius ir jų mokytojus dalyvauti prestižinėje Tarptautinėje internetinėje olimpiadoje „Nalanda“, kuri vyks 2016 m. lapkričio 7 – gruodžio 16 dienomis.

  • „Nalanda 2016“ – tai puiki galimybė kiekvienam mokiniui patikrinti savo žinias ir laimėti vertingus prizus.
  • Olimpiada vyks 2016 m. lapkričio 1 – gruodžio 15 dienomis
  • Dalyvavimo visoje olimpiadoje (6 dalykai) kaina – 4 Eur.
  • Dalyvavimo pusėje olimpiados (3 dalykai) kaina – 2 Eur.

Dalyvauti galima bet kuriuo mokiniui patogiu metu. Visų mokinių laukia apdovanojimai, o laimėtojų – daugybė prizų.
Daugiau informacijos tinklapyje www.nalanda.ac

  • Plakatas InformikasKviečiame registruotis į mokymų ciklą  „Programavimo pamokėlės". Registracija prasidės nuo 2016 m. spalio 22 d. iki lapkričio 1 d. Registracija bus aktyvuota spalio 22 d.
  • Šiais mokslo metais C++ programavimo kalbos moksleviai mokysis lapkričio-gegužės mėnesiais. 
  • Pamokėlės bus ne tik nemokamos bei nuotolinės, bet ir interaktyvios. Atsakymai bus pateikiami automatizuotai.
  • Kiekvieną mėnesį vyks interaktyvūs papildomi konkursai moksleiviams. Suvenyrinius prizus konkursų nugalėtojams įsteigė KTU Informatikos fakultetas.

 

KINGS MediumŠį pavasarį Lietuvoje veiklą pradėjo tarptautinės olimpiados Kings, kurios kviečia pasitikrinti matematikos ir anglų kalbos žinias, išbandyti save prieš egzaminus ir smagiai praleisti laiką. 80 proc. konkursų užduočių yra parengta pagal kiekvienos klasės mokymosi programą, o dalyvių laukia prizai, bei diplomai.
Jau spalio mėnesį į pirmą turą mokinius sukviesiantys edukaciniai konkursai leis pasitikrinti ne tik akademines žinias, tačiau ir išbandyti save ne komforto zonoje – konkursas vyks ne jau įprastoje mokyklos aplinkoje, o olimpiados organizatorių parengtuose centruose. Olimpiados vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose. Pirmasis olimpiadų turas visada visiems yra nemokamas.

   

Premiers Rideaux  

   

Nuorodos  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
© LSMU gimnazija, 2013