Eco-SchoolsŠiemet įsitraukiame į  tarptautinį projektą „Mažiau šiukšlių“ (Litter less), kurį koordinuoja visuomeninė aplinkosauginė organizacija „Lietuvos žaliųjų judėjimas“, remiant Aplinkosauginio švietimo fondo „Gamtosauginių mokyklų“  programai ir „Wrigley“ įmonės fondui.
„Mažiau šiukšlių“ projektas įgyvendinamas 21-oje pasaulio šalių, 25-iose Lietuvos mokyklose. Juo siekiama skatinti vaikus ir vietos bendruomenę ugdyti aplinkosauginį sąmoningumą, švarinti aplinką, rūšiuoti atliekas. „Mažiau šiukšlių“ kampanijos tikslas yra sumažinti šiukšlių kiekį ir įtakoti ilgalaikius jaunų žmonių elgesio pokyčius.

Gamtosauginiu mokyklu tinklasGamtosauginių mokyklų tinklas - programa orientuoja mokyklas į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokyklų bendruomenių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą. Remiantis įvairiais darnaus vystymosi aspektais ir kuriant ryšius su bendruomenėmis, Gamtosauginės mokyklos yra ideali programa, įgyvendinanti Vietos Darbotvarkę 21 mokykloje. Programos Gamtosauginės mokyklos nauda – aplinkosauginių žinių augimas, vietinės bendruomenės įtraukimas, vandens bei energijos vartojimo mažinimas, tarptautinių ryšių užmezgimas ir t.t