Goethe InstitutMokykla antrus metus dalyvauja Goethe’s instituto organizuojamame projekte „Integruotas gamtos mokslų ir vokiečių kalbos mokymas“.  Dalyko ir užsienio kalbos mokymas (is) – tai dalyko mokymas(is) užsienio kalba, pamokoje derinant užsienio ir gimtosios kalbos vartojimą dalyko turiniui perteikti.
Projekte dalyvauja vokiečių kalbos mokytojos Jurgita Valentukonienė , Lina Šapkauskienė, chemijos mokytoja Giedra Aldakauskienė ir biologijos mokytoja Elena Juotkienė.  Mokytojos nuolat kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja seminaruose ir mokymuose, stebi integruotas pamokas kitose mokyklose, veda LSMU gimnazijoje integruotas vokiečių kalbos ir chemijos/biologijos pamokas bei  dalijasi savo patirtimi su kitų mokyklų projekto dalyviais. Šiuo metu projekte dalyvauja 17 Lietuvos mokyklų.
Mūsų mokykloje šiais metais projektinę veiklą vykdo 8b, 9c, 9a, 10a, 10c klasių mokiniai. Gal nori prisijungti ir tu?

   

Nuorodos  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
© LSMU gimnazija, 2013