Rugsėjo 18 dieną LSMU gimnazijos sportinių komandų atstovai, jų kūno kultūros mokytojai ir gimnazijos direktorius dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų apdovanojimo šventėje, kuri vyko Valdovų rūmuose.

2017-2018 m. m. gimnazijos sportininkai iškovojo III vietą Lietuvos mokyklų žaidynėse. Taurę ir 400 eurų dovanų čekį, skirtą sporto inventoriui įsigyti, mokiniams įteikė Seulo vicečempionas ir Barselonos olimpinių žaidynių čempionas, disko metikas Romas Ubartas bei Seulo olimpinėse žaidynėse sidabrą laimėjusi bėgikė Laimutė Baikauskaitė.

Po apdovanojimų dalyvavome ekskursijoje po Valdovų rūmus.

Praeitais mokslo metais gimnazijos sportininkai dalyvavo krepšinio, futbolo, stalo teniso, lauko teniso, kvadrato, slidinėjimo, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, lengvosios atletikos, badmintono sporto šakų varžybose. Kiekvienas dalyvavęs varžybose mokinys prisidėjo, kad gimnazija iškovotų III vietą Lietuvos mokyklų žaidynėse.

2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynėms duotas startas. Dalyvaudami sporto šakų varžybose sieksime aukščiausių apdovanojimų.

Kūno kultūros mokytojai