Rugsėjo mėnėsį, kai oras dar priminė vasarą, I - II g.  klasių mokiniams  kūno kultūros pamokos vyko netradicinėje aplinkoje – Neries krantinės dviračių take. Vieni atsinešė riedučius, riedlentes, kiti atmynė su dviračiais ar atlėkė  paspirtukais  Visi galėjo išbandyti dviračių tako lygumą, parungtyniauti su draugais  greičio ir ištvermės užduotyse, o gal pralenkti vėją, skriedami visu greičiu.

Atlikę užduotis, mokiniai keitėsi vieni su kitais važiavimo priemonėmis. Kai kurie pirmą kartą atsistojo ant riedlentės ir bandė išlaikyti pusiausvyrą. Pavyko.  Atsirado azartas ir noras mokytis tvirčiau stovėti ir valdyti kūną. Pritrūko laiko, nes pamokos greitai pralėkė.  Teks savarankiškai mokytis namuose  arba laukti kitų netradicinių pamokų.  Liko smagūs ir linksmi prisiminimai!

Kūno kultūros mokytojai Rasa ir Juozas