Saulėtą penktadienio popietę per anglų kalbos pamokas IIg. srauto mokinius aplankė studijų užsienyje centro vadovė bei lektorė Žaneta Savickienė. Ji papasakojo, ką svarbiausia žinoti stojant į užsienio universitetus, palygino JAV ir Europos aukštojo mokslo įstaigas, paaiškino, kuo jos skiriasi ir kuo yra panašios. Viešnia teigė, jog, jei norime įstoti į prestižinį universitetą, pasaulyje turime būti geriausi, nes juk konkuruosime su stojančiais iš daugybės šalių. Ž. Savickienė pristatė ir savo studijų užsienyje centro veiklą, kaip ten dirbantys žmonės gali padėti mokiniams ir į ką reikėtų kreiptis. Sužinojome, kada ir ką reikėtų daryti stojant į užsienį, kad dabar dešimtokų užduotis yra išsirinkti studijų šalį, pasinagrinėti studijų programas įvairiuose universitetuose, peržiūrėti savo socialinius tinklus, nes, kaip minėjo studijų užsienyje centro vadovė,: „Kas yra internete, tas yra matoma visiems.“ Lektorė skatino netingėti savanoriauti ir užsiimti kitomis geranoriškomis veiklomis po pamokų, nes tai taip pat gali lemti, ar įstosime į pasirinktą universitetą. Šis susitikimas buvo labai naudingas, sužinojome atsakymus į rūpimus klausimus, išgirdome tai, ko dar nežinojome.

„Sėkmingas žmogus nuo nesėkmingo skiriasi tuo, kad vienu kartu daugiau atsistoja”, - tokiais žodžiais paskaitą baigė gerbiama lektorė Žaneta Savickienė.

Elžbieta Skirbutytė, Ieva Rinkevičiūtė IIg.B