Įkvėpimas atsiranda tik dirbant.
P. Čaikovskis

Lapkričio 29 dieną Kauno Rokų gimnazijoje vyko Respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių dienoraščio konkursas „Aš einu...“, kuriame puikiai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai – Gustė Bajarkevičiūtė (Ig. C), Viktorija Kuzabavičiūtė (Ig. C) (mokytoja Vilma Katkauskienė) ir Augustė Makštelytė (IIg. A) (mokytojas Paulius Kavaliauskas) buvo apdovanotos padėkomis, Eimė Zeigytė (6a), Olivija Krasauskaitė (IIg. A), Sima Bartninkaitė (IIg. A) (mokytojas Paulius Kavaliauskas) buvo apdovanotos padėkomis už kūrybiškus darbus, o Vytautė Laurinavičiūtė (Ig. C) (mokytoja Vilma Katkauskienė) laimėjo I-ąją vietą ir tapo laureate. Nuoširdžiai džiaugiamės moksleivių pasiekimais ir linkime kūrybiškos sėkmės.