2018 12 paroda skirtukas MediumGerbdamas senąsias Kalėdų tradicijas Kauno tautinės kultūros centras organizavo tradicinę advento akciją - parodą Skirtukas „Laimina miestą angelai 2018“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Akcijos – parodos tikslas – dalintis kūrybinėmis idėjomis ir kūrybiniais darbais, siekiant, kad pačių sukurtomis šventinėmis puošmenomis galėtume džiuginti vieni kitus.

Šioje akcijoje – parodoje dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 7-19 metų mokiniai, jų mokytojai, šeimos nariai, kurių darbai buvo dovanojami Kauno specialiosios mokyklos ugdytiniams. Džiaugiamės LSMU gimnazijos Ig. klasių mokiniais: Benu Valasevičium, Paulina Kriauzaite, Beatriče Kolesinskaite, Aurelija Balsyte, Gabija Peleckaite, Julium Šakaliu, Edu Kačerginskiu, Saule Oliandraite, Gabriele Čivinskaite bei 7kl. mokine Austėja Bolyte, nuoširdžiai prisijungusiais prie gražios akcijos, kuriant originalius skirtukus. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais. Telaimina juos angelai!

Dailės mokytoja Jolita Grabliauskaitė