Kovo 2 d. 14.00 val. Mykolo Žilinsko dailės galerijoje vyko Frankofonijos mėnesio atidarymas „Oskaras Milašius ir Pranas Gailius“. Oskaro Milašiaus eiles skaitė aktorė Caroline Paliulis ir LSMU gimnazijos mokiniai Aurimas Končius, Lina Grybauskaitė bei alumnas Vaidotas Dagys, akordeonu grojo Lukas Marčiulionis bei Rapolas Diržinauskas. Renginyje dalyvavęs Prancūzijos instituto Lietuvoje direktorius Jean-Marie Sani džiaugėsi mūsų gimnazijos jaunaisiais skaitovais ir muzikantais. Caroline Paliulis moksleivius pakvietė į režisierės Olgos Simonovos komediją „Ferdinand Brun“. Po renginio turėjome galimybę apžiūrėti vieno kūrybingiausių lietuvių išeivijos dailininko Prano Gailiaus parodą. Džiaugiamės, jog galėjome dalyvauti šioje gražioje frankofonijos mėnesio atidarymo popietėje. (Ačiū muzikos mokytojai Giedrei Druskienei bei lietuvių kalbos mokytojui Pauliui Kavaliauskui, padėjusiems mokiniams).