Įpusėjus praėjusiam šeštadieniui džiaugėmės gegužės 18 d. vykusio LSMUG bendruomenės 5x5 futbolo turnyro, skirto Direktoriaus taurei laimėti, kurio metu vyko mažasis (5-6 klasių mokinių) finalas ir vyresnių klasių mokinių bei tėvų turnyras, rezultatais ir laimėjimais.

5-6 kl. mokinių mažajame finale vietos pasiskirstė taip:

• I vieta - 6 a komanda;
  • II vieta - 6 c komanda;
  • III vieta - 5 b komanda;
  • IV vieta - 5 c komanda.

Tarp vyresnių klasių mokinių ir suaugusiųjų IV vietą užėmė viena iš jauniausių komandų, kurios sudėtyje buvo beveik visi 8a klasės vaikinai, - ,,Raudonieji velniai“. Džiugu, jog auga ateities čempionai, nes jie tik per sprindį nusileido III vietos laimėtojams III g. kl. mokinių komandai „Juokučiai“.

Garbingą II vietą užėmė turnyro naujokai – „I g. kl. komanda“. Na, o I-ąją vietą jau 4 kartą (praėjusiais metais nepavyko tapti čempionais) iškovojo IV g. kl. vaikinų komanda, kurie juokais yra vadinami turnyro brazilais.

Turnyro pabaigoje išrinkti ir 3 geriausi žaidėjai:

• *Nojus Ivanauskas;
  • *Rapolas Diržinauskas;
  • *Povilas Čižinauskas.

Sveikinimai skrieja visiems laimėtojams, dalyviams, atėjusiems palaikyti savo komandų. Ačiū tariame ir pagrindiniams turnyro organizatoriams: Rasai Ciegienei ir Juozui Barkauskui, merginoms, besirūpinusioms maitinimu, Ilonai Murašovienei, Aušrai Budrienei, Jurgitai Čepelionienei, atsakingam už garsą Mantvydui Randžiui bei visada į pagalbą ateinantiems LSMUG MT nariams. ;)

Dėkojame, jog esate su mumis, ir kviečiame apie turnyrą plačiau skaityti jau birželio pradžioje pasirodysiančiame LSMUG laikraštyje LSMU’kas.