Gegužės 15 d. vyko Kauno miesto mokyklų 5-12 klasių mokinių tapybos, fotografijos, žemės meno, skulptūros projektas-pleneras „Sustabdyta pavasario akimirka aplink Pelėdų kalną“. Projekto tikslas: skatinti mokinių domėjimąsi tapyba, fotografija ir žemės menu, gimtuoju miestu, supančia aplinka, kultūros paveldu bei gimtojo miesto architektūra, sudaryti sąlygas pasireikšti mokinių meninei raiškai. Plenero dalyviai turėjo stebėti ir savitai fiksuoti Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto aplinką, teritorijoje esančių kultūros paveldo pastatų architektūrą. Renginyje dalyvavo ir LSMU gimnazijos jaunosios fotografės. Birželio 7 dieną vyko gražus projekto-plenero laureatų apdovanojimo renginys. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokinėmis: Ieva Gutmanaite, užėmusia 1-ą vietą, Vilte Kazlauskaite – 2-os vietos nagalėtoja, Beta Buzaite ir Raminta Petronyte laimėjusiomis 3-čią vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės puikiais darbais ir aukštais pasiekimais. Linkime ir toliau kūrybinės sėkmės.

Dalyvavimą plenere inicijavo dailės mokytoja Jolita Grabliauskaitė