Jau treti metai iš eilės mūsų gimnazija tęsia JAV ambasados Vilniuje programą Lietuvos mokykloms. Spalio 18 dieną netradicinę pamoką tema „Elections in the USA“ anglų kalba vienuoliktokams vedė ambasados Vilniuje viešųjų ryšių skyriaus vadovė Sara Veldhuizen Stealy. Viešnia supažindino moksleivius su Amerikos rinkmų istorija ir dabartimi. Kalbėdama diplomatė įtraukė visus mokinius, leisdama paspėlioti ir atsakyti į užduotus klausimus. Mokiniai pateikė įvairių klausimų, susijusių su rinkimais JAV, Saros Veldhuizen Stealy diplomatine veikla ir galimybe studijuoti Amerikoje. Ši netradicinė pamoka buvo puiki galimybė mūsų gimnazistams praplėsti savo akiratį, susitikti su žmogumi, sukaupusiu diplomatijos patirtį Zambijoje, Latvijoje ir Estijoje, taip pat patobulinti savo anglų kalbos gebėjimus.

Jolanta Lėgaudaitė