Šiandien LSMU gimnazija minėjo Laisvės gynėjų dieną. Degė fakelai, aidėjo varpas. Mokiniai, mokytojai pagerbė žuvusius Sausio 13- ąją.

„Ne keršto šaukiasi mūsų širdys. Tegul žino Nepriklausomybės priešai, kad savo tikėjime ir kovoje mes dar labiau sutvirtėjome, nes mūsų žuvusieji niekada neapleidžia mūsų, jie pasilieka kartu su mumis, jie paremia ne tik mus, paremia laisvę, teisingumą, demokratiją. Sakau, kokie mes stiprūs, kai mano ranka tavo rankoje, o tavo ranka - jo rankoje. Šitoje visą Lietuvą apkabinusioje rankų grandinėje amžinai jausime ir jų, žuvusiųjų, rankas, jie su mumis.“

Klausydamiesi E. Masytės dainos „Laisvė“, susikibę už rankų visi dar kartą suvokėme, kokia svarbi yra laisvė ir Tėvynė.