Spalio 25–ąją gimnazijos III – IV klasių mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos ir lietuvių kalbos pamokoje (mokyt. Daiva Žemaitienė, Rasa Kučienė), skirtoje LR 1922 m. Konstitucijos 100–mečiui ir 1992 m 30–mečiui paminėti. Renginyje dalyvavo VDU Teisės fakulteto docentas Linas Meškys. Diskusiją su mokiniais moderavo mūsų alumnas Karolis Orlauskas, studijuojantis teisę minėtame universitete. Pašnekovai aptarė Konstitucijos, kaip vieno svarbiausių valstybės dokumentų, reikšmę visuomenei ir žmogui. Kalbėjo, kad ji užtikrina kiekvieno piliečio teises demokratinėje valstybėje. Mokiniai turėjo galimybę išsakyti savo nuomonę apie kai kurių Konstitucijos straipsnių svarbą jauno žmogaus gyvenime, paprovokuoti pašnekovus, užduodami argumentuotus klausimus.

Susitikimo valanda neprailgo, tai buvo, anot mokinių, plečianti akiratį su įdomiais pašnekovais integruota pamoka.

Organizatoriai