Skelbiame Lietuvos mokyklų žaidynių 6 klasių berniukų ir mergaičių kvadrato varžybų rezultatus. Sveikiname nugalėtojus bei prizininkus!

Mergaičių varžybose:

• I vietą laimėjo 6 A kl. komanda;
  • II vietą laimėjo 6 C kl. komanda;
  • III vietą laimėjo 6 B kl. komanda.

Berniukų varžybose:

• I vietą laimėjo 6 C kl. komanda;
  • II vietą laimėjo 6 A kl. komanda.

Balandžio 13 d., 15:45 val. vyks tarpklasinės 6 klasių mergaičių kvadrato varžybos. Kviečiame aktyviai dalyvauti!

2022 04 13 Kvadrato varzybos Large

2022 04 05 6 klasiu kvadrato varzybos Large

2022 04 07 penktu klasiu futbolo varzybos Large

Kovo 24 d. LSMU gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių III g. klasių mokinių tinklinio varžybos. Komandas palaikė ištikimi sirgaliai. Po įtemptų kovų nugalėtojais tapo III g. B klasės komanda.

• I vieta - III g. B klasės komanda;
  • II vieta - III g. C klasės komanda;
  • III vieta - III g. A klasės komanda.

Skelbiame Lietuvos mokyklų žaidynių 5 klasių krepšinio 3x3 varžybų nugalėtojus! Varžybose dalyvavo keturios komandos, 5c klasė subūrė net dvi komandas. Įnirtingą jaunųjų krepšininkų kovą lydėjo gausaus sirgalių būrio palaikymo šūksniai.

🏀I vieta – 5a klasės komanda;
🏀II vieta – 5c klasės pirma komanda;
🏀III vieta – 5b klasės komanda;
🏀IV vieta – 5c klasės antra komanda.

2020 03 23 tarpklasines 3x3 varzybos Large

Kovo 18 d. LSMU gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Kristupas Makštys (6 a kl.). Puikiai sekėsi Majui Pupeliui (8 a kl.). ir gimnazijos direktoriui Arūnui Bučniui. Merginų grupėje geriausią rezultatą pasiekė Guoda Gylytė (7 c kl.).  Sėkmingai pasirodė jauniausia  dalyvė Meda Petkevičiūtė (6 a kl.)  ir Aistė Pakalniškytė (7 c kl.). Varžybose dalyvavo ir Ugdymo ir pagalbos skyriaus vedėja Dovilė Varkalienė bei fizinio ugdymo mokytojai Rasa ir Juozas.

Kviečiame LSMU gimnazijos mokinius ir mokytojus dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio varžybose!

• Kovo 18 d. (penktadienį) 15.45 val.

2022 03 15 Smiginis Large

Skelbiame Lietuvos mokyklų sporto žaidynių 6 klasių mokinių tarpklasinių krepšinio 3x3 varžybų rezultatus! Norime pasidžiaugti, kad 6 b klasę atstovavo net dvi komandos🏀❤️
🏀6 b kl. (II komanda) – IV vieta;
🏀6 c kl. – III vieta;
🏀6 a kl. – II vieta;
🏀6 b kl. (I komanda) – I vieta.
Sveikiname jaunuosius krepšininkus!

Šią savaitę LSMU gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato tarpklasinės varžybos. Sveikiname nugalėtojus!

Mergaičių varžybose:

• III vietą laimėjo 5 C kl. komanda;
  • II vietą laimėjo 5 A kl. komanda;
  • I vietą laimėjo 5 B kl. komanda.

Berniukų varžybos:

• III vietą laimėjo 5 B kl. komanda;
  • II vietą laimėjo 5 A kl. komanda;
  • I vietą laimėjo 5 C kl. komanda.

2022 krepsinio 3x3 varzybos

Dėmesio!

LSMU gimnazijoje prasideda Lietuvos mokyklų žaidynės 2022⛹️‍♀️⛹️🤾🤾‍♂️🏆

Nuolat skelbsime informaciją apie vykstančias varžybas bei jų nugalėtojus. Kviečiame visus bendruomenės narius aktyviai dalyvauti.

2022 02 Lietuvos mokyklu zaidynes Large