Vasario 9 dieną minima mergelės kankinės Šv. Apolonijos - odontologų globėjos - diena. Šiais metais Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Akademinė sielovada organizavo Šv. Apolonijos statulėlių konkursą. Jame dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai, tarp jų ir LSMUG gimnazistai, kurie kūrybiškai ir originaliai pažvelgė į legendomis apipintas Šv. Apolonijos istorijas ir sukūrė vizualizacijas pasirinkta atlikimo technika. Džiaugiamės IIIg klasės mokiniais: Adomu Čikotu, kurio skulptūrėlė užėmė I vietą ir buvo apdovanota diplomu bei atminimo dovanomis, Indre Armanavičiūte, Guoste Marija Petniūnaite, Patricija Daugėlaite, kurios apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanomis. Džiaugiamės visais dalyviais, jų kūrybingumu, meno pajutimu ir gražiais darbais.

Dailės mokytoja Jolita Grabliauskaitė