2020 02 NcOv

Atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas dėl galimo koronaviruso plitimo „Ketvirtokų žinių lygos“ II turnyras bus organizuojamas kovo 14 d.

Registracija į turnyrą patęsiama iki kovo 12 d. 16.00 val. (jau užsiregistravusiems mokiniams iš naujo registruotis nereikia)

Pagarbiai
LSMU gimnazijos administracija

1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba paskelbė atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje ir tą valstybę atskirianti nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis. Ši mūsų šaliai reikšminga diena – tai laisvos, nepriklausomos, modernios Lietuvos kūrimo pradžia. Vasario 16-oji – ne tik Lietuvos, bet ir kiekvieno lietuvio gimtadienis. Su dideliu pasididžiavimu šią datą mini ir LSMU gimnazijos bendruomenė. Šiemet gimnazijoje svečiavosi Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo pirmininkas, profesorius Dainius Žalimas, kuris pristatė gimnazistams teisinius Vasario 16-osios aspektus, kalbėjo apie šios dienos svarbą ir reikšmę. Mintimis apie laisvę ir nepriklausomybę dalinosi ir gimnazijos direktorius Arūnas Bučnys bei skaitovai (II g. kl. mokiniai: Gerda Dužinaitė, Augustas Cinelis, Martynas Abraitis, Gabija Mūraitė). Laisvės džiaugsmą dainomis apie Lietuvą išreiškė gimnazijos mišrus choras „Ave musica“, IV g. mokinė Gerda Kalvaitytė pasidalino savo kūrybos daina, o tautinių šokių kolektyvas „Eglynėlis“ sukūrė smagią nuotaiką ir dar kartą parodė, kokia spalvinga ir išskirtinė yra Lietuvos kultūra.

2020 Vasario16 sveikinimas