Integruotų lietuvių kalbos ir dailės pamokų ciklas „Mažojo princo“ minčių iliustracijos tęsėsi 3 mėnesius. Pamokų dalyviai – šeštų klasių mokiniai. Šis projektas prasidėjo dar gruodžio mėnesį – kiekvieną lietuvių kalbos pamoką pradėdavome ištraukos iš „Mažojo princo“ skaitymu, aptarimu, įdomių minčių paieška. Tam skirdavome 10-15 min. Beje, mokiniai skaitydavo garsiai. Dažnai aptarimą susiedavome su adventiniu laikotarpiu. Vasario-kovo mėnesį per dailės pamokas šeštokai mokėsi akvarelės liejimo ir grafikos technikos – reikėjo ne vieno bandymo... Po to teliko į dailės darbą įkomponuoti, t. y. užrašyti pasirinktą mintį iš aptarto kūrinio. Kviečiame pasižiūrėti elektroninę projekto knygą.
Dailės mokytoja Jolita Grabliauskaitė, lietuvių kalbos mokytoja Gitana Liaudinskienė.

2024 04 Mazasis princas Medium