Kaip bebūtų gaila, bet viskas gyvenime turi ir pradžią, ir pabaigą. Gaila todėl, kad tokios įvykių eigos nesitikėjo niekas. Sunku patikėti, kad tiek įtampos ir intrigos gali būti mergaičių krepšinyje.
Taigi birželio 7 d. baigėsi Lietuvos mokinių 26-asis olimpinis festivalis. Jame dalyvavo ir LSMU mokyklos mergaičių krepšinio rinktinė, kurią sudarė Kamilė Tamušauskaitė, Agnė Pelegrimaitė, Gabija Asipauskaitė, Danielė Senavaitytė, Simona Visockaitė, Miglė Klivečkaitė, Ugnė Česnulevičiūtė ir Giedrė Bakaitė. Komandai vadovavo Juozas Barkauskas.
Viskas prasidėjo puikiu pasirodymu bei pirma vieta Kauno miesto etape. Papildomos treniruotės, sunkus, atkaklus bei nuoseklus darbas zoninėse ir tarpzoninėse varžybose leido užsitikrinti vietą tarp keturių geriausių Lietuvos mokyklų.
Sezono atomazga vyko birželio 6 d. Sabonio krepšinio centre. Burtai lėmė, kad LSMU mokyklos krepšininkės pusfinalyje susitiko su Vilniaus Gabijos gimnazija. Vilnietės labai džiaugėsi gavusios TOKIAS varžoves. Ne veltui sakoma, kad neperžengęs griovio, nesakyk op! Nors varžybos buvo labai permainingos ir sunkios, visgi neįkandamos vilnietėms. Ketvirtajame kėlinyje aktyviai palaikomos sirgalių (savo tėvų ir mokyklos direktoriaus) merginos septynių taškų persvara išplėšė pergalę ir užsitikrino vietą finale!
Finale teko grumtis (tikrąja žodžio prasme) su Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos komanda. Reikia pripažinti, kad komanda tikrai labai stipri ir gerai žaidžia krepšinį. Po trečio kėlinio atrodė, kad viskas jau aišku. Rezultatas nedžiugino nei mūsų žaidėjų, nei trenerio, nei sirgalių. Merginos atsiliko dešimt taškų. Viskas yra įmanoma, tik kartais pritrūksta sėkmės! Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis, prireikė pratęsimo. Po jo skausmingai (buvo ir ašarų) teko pripažinti alytiškių pranašumą 70:73.
LSMU mokykla didžiuojasi šiomis sportininkėmis.