Lapkričio 27 dieną jau trečius metus iš eilės LSMU gimnazijoje vyko tradicija tapęs naktinis bendravimo maratonas „Linksmybių karuselė“. Šįkart, kaip niekada, dalyvių skaičius buvo įspūdingas – net 200 gimnazijos moksleivių. Belieka tik įsivaizduoti, kaip reikėjo paplušėti šio maratono organizatoriams -:) Galime tik pasidžiaugti, kad viskas vyko sklandžiai. Turbūt pirmiausia reikėtų padėkoti šios idėjos iniciatorei, pradininkei neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėjai Ingai Vaitekūnei už įdomų organizacinį darbą. Naktiniame maratone įvairius užsiėmimus vedė gimnazijos pedagogai: orientacinius žaidimus – Sandra ir Gabrielė, šaradas – Edita ir Paulius, psichologinius žaidimus – Ingrida ir Ugnė, sportines estafetes – Rasa ir Martynas. Žinoma, labiausiai laukiamas užsiėmimas, į kurį buvo tiesiog skuodžiama, – vėlyva vakarienė, kurią rūpestingai ruošė Jolita, Vilma ir Margarita. Gerai, kad padėjo mokinių tarybos nariai – visi suplanuoti darbai vyko greičiau. Užsiėmimai tęsėsi iki paryčių... Veiklos buvo tikrai daug, todėl ir miegoti nesinorėjo. Apie 4.30 val. gimnazijos iškilmių salėje, perduodant degančią žvakę į kitas rankas,  buvo pasidalyta mintimis apie šią naktį. Išvada tik viena – maratonas vyks ir kitąmet, nes tai Mus suartina, juk bendravimas – tai menas, kurį suvokti padeda naujai sutikti draugai.  Dieną draugus matai, naktį ir išgirsti.

Tikras draugas yra kaip kompiuteris.
Jis įeina (Enter) į tavo gyvenimą,
 išsisaugo (Save) tavo širdyje, sukuria (Format) viską,
 ko tau reikia, kontroliuoja (Ctrl) tavo nuotaiką,
suteikia (Shift) tau daug galimybių,
 ištrina (Delete) blogus atsiminimus ir niekada neišmeta tavęs
 į šiukšlių dėžę (Recycle bin)!