Penktadienį lankėmės Kauno „Vyturio" gimnazijos renginyje, skirtame kunigui Don Bosko atminti. Visą dieną mokykloje nevyko pamokos, vietoj jų – kunigų, misionierių, tikinčių žmonių mokymai ir liudijimai. Renginį baigė LSMU gimnazijos muzikos grupės „KAM“  bei jų  draugų grupės „Chebra" koncertas. Šioje mokykloje groti buvo išties smagu, nes joje mokėsi net dvi mūsų grupės narės: Ieva Gaižauskaitė ir Kristė Skaudaitė. Buvome sutikti labai šiltai, lyg grįžus namo po daugelio metų! Ačiū „Vyturio" gimnazijos bendruomenei už šį renginį!

Antrasis koncertas buvo jaunimo rekolekcijose „Oasis". Susitikimo tema – „Tu esi ypatingas – išdrįsk būti savimi!". Ten susirinkę jaunuoliai tikrai buvo savimi – kiekvienas nuostabus ir nepakartojamas! Buvo džiugu groti tokiai linksmai, nuoširdžiai ir draugiškai auditorijai.
Ačiū muzikos grupei "Chebra" už bendrystę ir puikiai praleistą laiką kartu!