Kovo 6 d. gimnazijoje svečiavosi naujieji mūsų draugai ir partneriai Lycée international français de Vilnius atstovai: direktorius p.Gilles Dervieux kartu su gimnazijai gerai žinomu Institut français de Lituanie lingvistikos atašė p.Nicolas Torres.
Tai atsakomasis vizitas, kuris pratęsė pirmojo LSMU gimnazijos atstovų vizito Vilniuje metu pradėtas žvalgytuves ir derybas dėl galimo abipusiai naudingo ilgalaikio bendradarbiavimo.
Bendrystė, kai abi pusės yra laimėtojos. Toks tikslas tenkina ir įkvepia abiejų ugdymo institucijų kolektyvus. Esame labai skirtingi, nes turime skirtingas švietimo tradicijas, bet tas įvairumas tampa dar stipresniu traukos objektu dėl galimybės mokytis ir pažinti.
Kartu praleista diena virto įsimintinu malonumu. Malonumu bendrauti, planuoti, tikėtis, viltis.
Naujųjų mokslų metų proga, ateinantį rugsėjį, šventinio renginio metu bus pasirašyta oficiali LSMU gimnazijos ir Lycée international français de Vilnius bendradarbiavimo sutartis.
Beje, jau gegužės 10 d. LSMU gimnazijos futbolo komanda yra pakviesta į Vilniuje vykstančias tarptautines futbolo varžybas, kurias organizuoja Lycée international français de Vilnius.
Lauksime įvarčių!  Lietuva/Prancūzija...... jau šiandien galime pradėti lažybas dėl rezultato!!! Teisingai nuspėsiantis bus apdovanotas specialiu prizu-:)

Tarptautinių iniciatyvų koordinatorė Ingrida