Mūsų mokykla dalyvauja ne tik mokslo ir žinių olimpiadose, bet ir tarpmokyklinėse sporto varžybose.

Šeštokų ir jaunesnių  berniukų bei mergaičių kvadrato rinktinės nesunkiai  įveikė 1 etapą ir tik po atkaklios kovos baigė pasirodymą pusfinaliuose, tačiau mes juos vis tiek sveikiname ir linkime nenusiminti.

Septintokų ir jaunesnių futbolo rinktinei sekėsi geriau. Ji Kauno miesto čempionate iškovojo 2 vietą. Sveikiname juos, linkime ir toliau taip sėkmingai atstovauti mūsų mokyklai.

Devintokų ir jaunesnių berniukų krepšinio rinktinė grupėje iškovojo 3 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus, jie liko treti ir prarado galimybę kovoti dėl medalių. Gal geriau seksis mūsų mokyklos  devintokių ir jaunesnių merginų krepšinio komandai, kuri kovas pradeda šį ketvirtadienį.

Be abejo, nereikia pamiršti ir mūsų jauniausiųjų penktokų krepšinio rinktinės, kuri kol kas nė karto nesuklupusi iškovojo 3 pergales iš tiek pat galimų. Tikėkimės, kad jie ir toliau skins vieną pergalę po kitos.

Atrodo, kad mes ne tik moksle, bet ir sporte esame vieni geriausių.

Mokytojas Juozas Barkauskas