Šiek tiek žvarbų spalio pirmadienį tradicinė gimnazijos asamblėja vėl sukvietė visus bendruomenės narius pasidžiaugti per mėnesį nuveiktais darbais ir pasiekimais. Šią asamblėją drąsiai galima pavadinti „prancūziškąja“ asamblėja, kadangi III ir IV klasių gimnazistams, kurie 2020-2023 m. mokėsi pagal Label France Education programą, kurios metu istorijos dalyko mokėsi prancūzų kalba, buvo įteikti šios programos baigimo pažymėjimai. O III g klasės mokinė Augustė Radzevičiūtė pasidalino savo įspūdžiais iš vasarą vykusios stažuotės Cavilam prancūzų aljanse, Vichy miestelyje, Pranzūzijoje, kuri įvyko Label France Education tinklo dėka.

Asamblėjoje taip pat prisiminėme rugsėjo mėnesio pabaigoje vykusią Finansinio raštingumo dieną 5-8 klasių moksleiviams ir dar kartą pasidžiaugėme 5a klasės vaikinų komandos „Tigro akis“ pristatyta verslo idėja. Klausėmės 5a klasės mokinių Monikos ir Izabelės Urbonaičių atliekamos savo kūrybos dainos „Drugelis“.

IV g. klasės mokiniai Gediminas Krutkevičius ir Ieva Bakevičiūtė pristatė Erasmus+ moksleivių projekto "The use of digital tools in foreign language teaching" veiklas, kurios vyko tiek Burgas mieste Bulgarijoje, tiek mūsų gimnazijoje Kaune.

Pabaigoje gimnazijos socialinė pedagogė Edita Kavaliauskienė supažindino su dar viena gimnazijoje įgyvendinama smurto prevencijos programa.