„Prancūzų kalba – raktas į jaunų žmonių profesinę sėkmę“ – tai Kaune LSMU gimnazijoje antradienį, balandžio 23 d., įvykęs forumas mokiniams ir jų tėvams. Forumas organizuotas kartu su Prancūzų institutu Lietuvoje ir Kauno švietimo inovacijų centru. Forumas suteikė galimybę gauti daug praktinės informacijos, kur galima panaudoti turimas prancūzų kalbos žinias ir kaip jas pagilinti. Renginyje dalyvauti buvo pakviesti prancūzų kalbą besimokantys Kauno miesto, rajono mokiniai, sulaukta svečių ir iš Šiaulių gimnazijų. Forumas buvo skirtas LSMU gimnazijos ir kitų gimnazijų mokiniams bei jų tėvams daugiau sužinoti apie prancūzų kalbos galimybes.

2024 metų gegužės 7 d. 18.00 val. į LSMU gimnaziją kviečiame mokinius, norinčius  2024-2025 m. m. mokytis I gimnazijos klasėje.

Balandžio 23 dieną LSMU gimnazija ir Prancūzų Institutas Lietuvoje organizuoja forumą "Prancūzų kalba: raktas į jaunų žmonių profesinę sėkmę" Kviečiame visus aktyviai dalyvauti. Registracijos forma tėvams:

2024 04 Affiche Forum LSMUG

Sąmoningumas – tai gebėjimas sutelkti dėmesį ir jį išlaikyti. Sąmoningumo didinimo mėnesis „Be patyčių“ kviečia visus susitelkti ir apmąstyti savo veiksmus ir poelgius, atkreipti dėmesį į kenčiančius nuo patyčių ir/ar smurto. To siekėme visą kovo mėnesį:

Nuo balandžio 15 d. iki balandžio 24 d. vyksta Prašymo dėl dalyvavimo Stojamajame teste į 5 klasę pateikimas.