Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-11-Foosins is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

LSMU mokykla praėjusią savaitę įsigijo Garlando futbolo stalą. Tikime, kad jis taps viena iš mokinių laisvalaikio praleidimo formų per pertraukas ir po pamokų. Stalo futbolo klubo  Foosin nariai, propaguodami šios sporto šakos kultūrą, pakvietė mūsų  moksleivius į treniruotę-pamoką bei  DYP turnyrą. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šios sporto šakos subtilybėmis, o svarbiausia-išbandyti savo jėgas stalo futbolo turnyre. „Buvo labai smagu, tikrai‘‘, „dažniau taip norėtume“, – liejosi mokinių emocijos.  Sveikiname šio turnyro nugalėtojus Juozą ir Motiejų!
Kviečiame visus mokinius į mokyklos II aukšto fojė pasimokyti šio žaidimo ir atsipalaiduoti per pertraukas. Tikimės, kad tai taps dar viena gražia mūsų mokyklos tradicija ir atsiliepdami į „Foosin“ klubo kvietimą dalyvausime jų organizuojamuose moksleivių lygos turnyruose.

{gallery}Naujienos/2013-11-Foosins{/gallery}